O nás

VŠETKO ČO ROBÍME  ROBÍME S VIEROU, ŽE SERIÓZNY KLIENT SI ZASLÚŽI ĽUDÍ, KTORÍ SÚ PRE NEHO OZAJSTNÝM PRÍNOSOM VO FIRME, ALE AJ NAOPAK -SLUŠNÝ PRACANT A ODBORNÍK SI ZASLÚŽI SOLÍDNU FIRMU A DOBRÉ PENIAZE ZA ODVEDENÚ PRÁCU.

Sme Slováci, ktorí v r. 2016 založili holandskú firmu, pretože  nás už nebavilo robiť pre holandské agentúry "dohadzovačov", ktorí majú veľmi obmedzenú kontrolu a možnosti ovplyvniť kvalitu ubytovania, výšku mzdy, dĺžku projektov a mnohé iné veci, na ktorých veľmi záleží. Rozhodli sme sa  prevziať plnú zodpovednosť za to, kam a za akých podmienok vás posielame za prácou.

Po 14 tich rokoch skúseností na holandskom trhu práce vieme, že okrem zručností u klienta zaváži aj osobnosť, motivácia a prístup k práci človeka, ktorého si najíma. Preto sa pri výbere ľudí riadime nielen rozumom, ale aj srdcom a intuíciou. Rovnako postupujeme pri výbere firiem, s ktorými  spolupracujeme. Pre nás sú obe strany rovnocenné. 

Špecializujeme sa na holandský trh pretože kultúra práce a ľudí v holandsku je podobná tej našej – kto pracoval napr. V Nemecku a v Holandsku vie to porovnať. Orientujeme sa a spolupracujeme s  firmami  v oblastiach – kovoobrábania (CNC), zvárania, potrubárčiny, inštalácií voda vzduch, protipožiarnych systémov, elektroinštalácie a čiastočne stavebný sektor -hlavne pre priemysel. Sme pyšní na znalosti a zručnosti  hlavne Slovákov, Čechov a Maďarov, a práve preto drvivú väčšinu nášho teamu tvoria  práve  zamestnanci  z týchto  krajín, pretože sa nám osvedčila ich kultúra, motivácia, slušnosť a profesionalita v práci. Cieľ  našej  firmy  je jasný. Spokojnosť zamestnancov a  klientov, stabilita práce,  korektné vzťahy a slušná komunikácia. 

Nízka fluktuácia zamestnancov a spokojnosť firiem, s ktorými spolupracujeme nám  napovedá, že naša snaha a cesta, ktorou kráčame, je správna.

JEDNODUCHO SPÁJAME KVALITU NA OBOCH STRANÁCH.

 

 

 

"FAir, REliable, ONtime - to je FAREON."

 

Fareon-Z Nederland B.V.


+421 44 3240 560
info@fareon.sk
Copyright © 2021 Fareon-Z Nederland B.V.