Náš servis

ZAMESTNÁVAME VIAC AKO 180 PROFESIONÁLOV - hlavne v  technických profesiách:

CNC SÚSTRUŽNÍCI, FRÉZARI, ZVÁRAČI, POTRUBÁRI, INŠTALATÉRI, SPRINKLERISTI,MONTÉRI VZDUCHOTECHNIKY, PRIEMYSELNÍ ELEKTRIKÁRI, PRIEMYSELNÍ LAKÍRNICI, MALIARI, LEŠENÁRI,

► Hľadáme vám stabilné, dlhodobé projekty a vyberáme  len seriózne a overené firmy.

► Všetko, čo sa dá administratívne vyriešiť za vás robíme my, vždy vám radi poradíme a máme kontakty a podporu aj na zložitejšie administratívne situácie.

► Hľadáme a platíme za vás ubytovanie.

► Zarobíte u nás veľmi slušné peniaze, naše základné platy sú nastavené od 550 do 650 netto týždenne za základné hodiny, pri všetkých nadčasoch sa držíme NBBU a CAO pravidiel.

► Vyplácame Vás každý týždeň.

► Vaše vzdelanie nie je pre nás rozhodujúce, nás  presvedčíte  skúsenosťami v odbore, motiváciou a svojim charakterom.

► Nie sme školení personalisti ani sa na nich nehráme, sme obyčajní ľudia ktorí však rozumejú svojej práci pretože ju robia 14ty rok a zaujíma nás kto ste a čo všetko dokážete - potom Vás môžeme lepšie predstaviť firmám. 

► Poskytujeme podporu na telefóne v prípade problémov (nie banalít) - niekto z nás vám VŽDY zdvihne a rieši problém aj  počas víkendu, aj  večer. 

► Servisuje Vás náš 13 členný team, ktorý sa stále rozrastá a je zložený zo Slovákov, Čechov , Holanďanov ,Poliakov ,Rumunov- rozprávame s Vami poľsky, slovensky, česky, holandsky, anglicky, nemecky,rumunsky.

► Na Slovensku vás  radi  uvidíme v  kancelárii v Liptovskom Mikuláši. V Holandsku  nepotrebujeme veľkú budovu na jednom mieste.Chceme byť bližšie k vám a k firmám, a preto naše malé holandské pobočky budú stále pribúdať - momentálne sú v Apeldoorne a Woerdene.

► Skúste si nás overiť cez referencie, alebo príďte na kávu do LM - my hráme vždy fér a očakávame to aj od vás.
 

 

 

 

"Vzájomná spokojnosť je vízia našej firmy." 

FAREON

 

 

Fareon-Z Nederland B.V.


+421 44 3240 560
info@fareon.sk
Copyright © 2021 Fareon-Z Nederland B.V.