Elektrikár

Holandsko
TPP, živnosť
8.1.2019
2500-2650 netto, 19-22 Eur/hod

Hľadáme elektrikárov do Holandska - od 2500 do 2650 netto mesačne na holandský kontrakt, alebo od 19 Eur na hodinu ako SZČO.

Za rok 2018 sme realizovali viac ako 20 projektov v sektore ELEKTRO, z toho 90 percent boli priemyselné lokality renomovaných nadnárodných spoločností z petrochemického, ťažiarskeho, potravinárskeho a farmaceutického priemyslu. V januári 2019 viacero týchto projektov pokračuje, sú zazmluvnené aj nové po celom území Holandska.

Ponúkame šancu najmä skúseným elektrikárom s praxou, ideálne s praxou zo zahraničia.

Konkrétna ponuka začínajúca už v januári:

Kompletná realizácia elektroinštalácie v datacentre, zapájanie rozvádzačov, riadiacich jednotiek priemyselnej vzduchotechniky, strojov a robotov v závode vyrábajúcom mikročipy. Predopokladaný termín ukončenia projektu - november až december 2019. Komunikácia v anglickom jayzku nutná. 
Vyžadujeme komunikáciu v anglickom alebo nemeckom jazyku, elektrikári bez schopnosti samostatne sa dohovoriť môžu robiť pomocné práce v prípade voľných miest, ale preferovaní budú uchádzači, resp partie, ktoré sú samostatné (auto, reč, náradie).
Na prelome januára a februára a máme pripravené onshore projekty pre petrochemický priemysel hlavne na západe Holandska. 


Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť aj na Slovensku, prip. pomôžeme zariadiť aj v Holandsku).
Pracovný čas bude začínať na 173. hodinách do mesiaca, nadčasy možné podľa aktuálneho stavu - podľa dohody priamo na mieste. Je možné pracovať na holandskú zmluvu alebo na živnosť.

Práca na zmluvu:
- 520-570 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 80EUR mesačne,
- spolu cca od 2500 do 2650 EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Výberové konanie sa končí koncom januára. 

Online prihláška
Fareon-Z Nederland B.V.


+421 44 3240 560
info@fareon.sk
Copyright © 2021 Fareon-Z Nederland B.V.